Dzień Komisji Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 12. Listopad 2008 22:10

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dnia 14.10 2008 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość przygotowały klasy V i VI szkoły podstawowej wraz  z wychowawcami panią Gabrielą Latała i panią Izabelą Stasica. Całość spięła muzyczną klamrą pani Beata Murańska wraz z chórem szkolnym.

Uroczysty apel rozpoczął się od ceremonii pasowania uczniów klas pierwszych gimnazjum. Następnie uczniowie przedstawili program artystyczny „Dzień Nauczyciela na wesoło”, w którym przenieśliśmy znów na chwilę do szkolnej klasy. Tam roześmiani szóstoklasiści wierszem, fraszką i piosenką podziękowali Gronu Pedagogicznemu za „trudną pracę i włożone serce”. Zaraz potem nastąpiła zmiana scenografii – znaleźliśmy się w pokoju nauczyciela, gdzie uczniowie z klasy V odegrali skecz o chorym belferku, co rozbawiło do łez nie tylko uczniów. Dużymi brawami zostały nagrodzone także występy chóru, a szczególnie parafraza piosenki Krzysztofa Krawczyka - „Mój nauczycielu”. W taki sposób uczniowie naszej szkoły podziękowali dyrekcji, nauczycielom, a także pracownikom administracji za wysiłek, jaki wkładają w pracę wychowawczą i dydaktyczną.

 

Opracowała: Gabriela Latała

 

 

Menu strony
Strona główna
Informacje dla rodziców
Pedagog szkolny
Szkolny Klub Europejski
Szkolny sport
Foto galeria
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty Europejskie
Opracowania nauczycieli
Strony klasowe
Galeria
Pedagog radzi
Plan lekcji
Informacje o szkole
Zapytania ofertowe
Przedszkole
Szkolne prawo
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Licznik odwiedzin
Dziś102
Wczoraj116
Tydzień309
Miesiąc3798
Wszystkie305047